O projekte

Treepark Residence v sebe spája jedinečné mestské bývanie spĺňajúce očakávania aj tých najnáročnejších klientov a zároveň poskytuje priestor pre štýlový office a retail. Projekt predstavuje súhru mestského prostredia a nadčasového architektonického prevedenia.

Moderná architektúra, precízne a detailné vyhotovenie, kvalitné materiály a výborné dispozičné riešenia – to všetko tvorí výnimočné bývanie bez kompromisov.

right leafs

Štýlové byty

Štýlové byty v projekte Treepark Residence sme vytvorili ako pre aktívnych ľudí, ktorí ocenia prvky luxusu, možnosti rekreácie a športového vyžitia, tak aj pre ostatných výnimočných ľudí, ktorí chcú byť v centre celého diania. Lokalita je ako stvorená pre mestský život, v blízkosti sa nachádzajú najdôležitejšie úrady a inštitúcie, škôlky, školy, ako aj nákupné centrá, plaváreň, či mestské parky.

1 / 3

Nový štandard

Projekt Treepark Residence definuje nový štandard v bývaní – spojenie elegancie, sviežosti a nadčasovosti. Filozofiou spoločnosti Constario, s. r. o. a výsledkom celkového návrhu bolo vytvoriť niečo viac ako len bytový dom – vytvoriť Treepark Residence – polyfunkciu tvoriacu jeden celok v rámci dokonalej harmónie s okolitým prostredím.

2 / 3

Ideálne miesto

Miesto, kde sa nachádza Treepark Residence je elegantne rozdelené na plochy zelene, spevnené parkovacie a pešie plochy tak, aby bola dosiahnutá maximálna jednoduchosť voči novému objektu, intimita a súkromie pre byty, office a retail priestory.

3 / 3

Tri nadzemné podlažia

Na 1.NP sa nachádza vstupná hala, sociálne zariadenia, kotolňa a dva nebytové priestory o rozlohe 17 m2 do 147 m2.

Na 2.NP sa nachádzajú spolu tri byty o rozlohe 49 m2 do 78 m2, pričom byty B01 a B02 je možné využiť ako nebytové priestory.

Na 3.NP sa nachádzajú dva byty o rozlohe od 76 m2 do 114 m2.

Vizuálne atraktívny

Z vizuálnej stránky je projekt členený tak, že vstupný portál projektu je vystúpený a zvýraznený keramickým obkladom. Ostatná časť fasády je riešená klasickou omietkou v dvoch farebných odtieňoch a to bielej a sivej. Vonkajšie zábradlia budú oceľové v antracitovom odtieni, rovnako aj vonkajšie rámy okien a parapety okien.

Štandard na výber

Pri výstavbe projektu Treepark Residence je možný výber podlahy, obkladu, dlažby, sanity a dverí v štandarde a nadštandarde. V prípade, že si od nás štandard alebo nadštandard nevyberiete, môžete využiť možnosť odpočtu štandardu od kúpnej ceny projektu.