Lokalita

Prehrať video
right leafs

Lokalita je ako stvorená pre mestský život, v blízkosti sa nachádzajú najdôležitejšie úrady a inštitúcie, škôlky, školy, ako aj nákupné centrá, plaváreň, či mestské parky.

Dostupnosť

Budúci majitelia budú mať k dispozícii materskú školu, základnú školu či dokonca základnú umeleckú školu. Potenciál lokality zvyšuje veľmi dobre zabezpečená zdravotná a sociálna starostlivosť, obchodné centrum, kultúra či športové ihriská a skatepark. Či potrebujte zájsť na nákup, do kina alebo zašportovať si, všade to máte na skok. Viac informácií o meste nájdete na stránke www.mestocadca.sk.

1 / 3

Príroda

Nádherné okolie bohaté na prírodné vyžitie. Hory, vodná nádrž Nová Bystrica či Kysucké Beskydy sú miesta, ktoré máte v bezprostrednej blízkosti. Pokojné a krásne prostredie v časti Park s množstvom lyžiarskych stredísk a cyklotrás, znásobuje na exkluzivite celého projektu.

2 / 3

Infraštruktúra

Čadcou vedú významné dopravné komunikácie na Moravu, do Sliezska a Poľska. Cestu železničnú trať Žilina – Ostrava, trať do Makova a za mestom aj trať do Poľska. Súčasťou územia sú aj tri tunely a viacero krásnych vysokých mostov, vrátane najvyššieho mosta na Slovensku – mosta Valy.

3 / 3

Mapa lokality